O nás

Chalupa Sofie nabízí

Pronájem - ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování (pronájmu) pro 2 až 30 osob v celkem 9 pokojích nebo apartmánech. Každý pokoj má svoje vlastní sociální zařízení, TV a WiFi připojení, každý apartmán má svoje vlastní sociální zařízení, TV, WiFi připojení a kuchyňský kout (kuchyňská linka s dřezem, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice).

Ložnice a pokoje

V chalupě je 9 ložnic (pokojů a apartmánů). Ložnice jsou vybaveny manželským lůžkem, nočními stolky, lampičkami, skříní či komodou, posezením a sociálním zařízením. Ložnice jsou 2 lůžkové a 4 lůžkové a 6 lůžkové.

Sociální zařízení

V každé ložnici je vlastní sociální zařízení, vždy sprchový kout, umyvadlo a WC.

Vytápění

Objekt je vytápěn centrálně.

Doprava, parkování

Vlastním automobilem do obce Oudoleň, parkování pro 6 aut, autobusem, zastávka 20 metrů od chalupy, vlakem cca 5 km od chalupy.

Stravování

Vlastní vybavené kuchyně v apartmánech, společenská místnost s kuchyní v přízemí, kuchyň k pokojům. Obchod a restaurace je vzdálena 500 metrů od chalupy. Rádi Vám nachystáme chutné snídaně, obědy a večeře.

Regenerační místnost

Relaxační místnost je vybavena vířivkou, infra saunou, finskou saunou, ochlazovacím sudem a sprchou. Zařízení si obsluhuje každý sám dle pokynů. Vstup je na vlastní nebezpečí.

Ostatní vyžití

V chalupě je k dispozici dětský koutek, společenská místnost s kuchyní (posezení, TV, mini kulečník, mini fotbálek), posilovna (posilovací stroj, činky, rotoped).

Připravili jsme

Bazén

V nadcházející letní sézoně určitě oceníte možnost osvěžit se v bazénu u chalupy.

Venkovní posezení

Poseďte s přáteli pod naší pergolou, k dispozici Vám bude krb a ohniště.

Dětské koutky

Myslíme i na ty nejmenší hosty, proto u nás mají připravené jak venkovní dětské hřiště, tak koutek nahraní v budově.